Nightcrawler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Nightcrawler

Nightcrawler je forum za sve koji zele dobru zabavu
 
HomeDobrodosli na NLatest imagesРегиструј сеПриступи
Latest topics
» ~ Galerija ~
SMS poruke Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:41 am by _-^Nightcrawler^-_

» Grb i Zastava
SMS poruke Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:24 am by _-^Nightcrawler^-_

» Nasa Himna
SMS poruke Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:23 am by _-^Nightcrawler^-_

» Predstavljanja-BiteFight
SMS poruke Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:20 am by _-^Nightcrawler^-_

» Sabotiranje
SMS poruke Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:17 am by _-^Nightcrawler^-_

» Ni slovo ni slovo
SMS poruke Icon_minitimeWed Nov 19, 2008 9:15 am by _-^Nightcrawler^-_

» Extra,extra
SMS poruke Icon_minitimeTue Nov 18, 2008 2:52 pm by Dark_night

» novosti iz sveta muzike
SMS poruke Icon_minitimeMon Nov 17, 2008 2:14 pm by Dark_night

» Smesne Slike
SMS poruke Icon_minitimeThu Nov 13, 2008 1:58 pm by _-^Nightcrawler^-_

Clock
Web Counter
myspace web counter
web counter code
Navigation
 Portal
 Индекс
 Листа чланова
 Профил
 FAQ/Упутство
 Тражи
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search

 

 SMS poruke

Go down 
АуторПорука
_-^Nightcrawler^-_
Admin
Admin
_-^Nightcrawler^-_


Број порука : 984
Join date : 01.08.2008
Age : 31
Локација : NA VLASTI

SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitimeWed Oct 29, 2008 9:34 am

Uhvaticu te jednog dana, odvescu te u shumu, vezacu te za drvo i TUCATI, TUCATI, TUCATI........., tucacu te kamenom u glavu dok ne kazesh da me VOLIS!

*******************************************************

Muskarci su vrlo naivna bica!!! 1.Misle da su pametni jer imaju 2 glave 2.Misle da su nezni jer sede na jajima 3.Misle da je ovo ----------- 20cm!!!

********************************************************

danas nema parenja zbog mog krvarenja, hodas punih testisa zbog mog glupavog menzisa, znaj meni je ovo veoma mucno ali srce danas ces morati rucno

*********************************************************

Golub i golubica sjede na grani tako cemo ti i ja kad budemo sami!!

**********************************************************

Koka kola smedje boje!Prevedi na satrovacki i videces da je super!

**********************************************************

Samo, da ti kazem, da sam u bolnici. Nebrini našli su mi kamen u bubregu bakterij u želudcu i TEBE U SRCU!!!! VOLIM TE

************************************************************

Na dan tvog rodjendana sastali se andjeli i zapitali: "KAKO JE OVAJ PRESAO KONTROLU KVALITETA?" Happy Birthday

************************************************************

Dragi boze sto sudbinu skroji pogledaj ku*ac kako mi stoji.Daj mi boze pi*ke ko zemlji kise ja nemogu dr*ati vise!!!

**************************************************************

Don't drink and drive! Take joint and fly!

*************************************************************

Otišao si epa nek si I nisi bio Bog zna sexy Svaka ti je nešto dala a ja sam te zajebala Život teče i bez tebe prema tome KO TE JEBE!!!!!!!

************************************************************

Ova poruka ima svoj zadatak.Da ti na usne stavi osmeh sladak.Ako nije uspela,nje se odmah resi,a ako jeste opet se nasmesi Smile

************************************************************

daj mi samo 5minuta i skrenuces s pravog puta,kad izgubis za mnom glavu,osetices ljubav pravu a sve moje sto te mami dobices kad budemo sami...

************************************************************

Nisam lep kao Bred Pita, nemam guzu kao Mel Gibson, nisam jak kao Stalone, niti sam brz kao Van Dam ali zato lizem kao Lesi

**************************************************************

Ako te sretne čovek obučen u crveno,zgrabi te i nabije na k.... ne boj se! To je deda mraz ispunjava MOJU ŽELJU!

*************************************************************

Cujem da ti je lep,dobar,krut,cujem da ti je cupav,nenomalno velik,i da ne moze da ti udje u pantalone...Pa moram da ti kazem,super ti je dzemper!!

**************************************************************

Andjele moj kad sklopis okice tvoje i uhvati te san,doci cu ja sa kuhinjskim nozem i spavaces k`o zaklan!

**************************************************************

Kuc! Kuc! Ima li koga? Ko je? Kako to pitaš ko je? Ja sam tvoj novi postanar. Želim da stanujem u tvom Srcu. Nadam se da nije zauzeto i da ima mjesta.

**************************************************************

Imam hobi trčim po sobi...Mučim sebe...Mislim na tebe...Volim te...Volim više od sebe...Ali kad bolje razmislim...Ja ne mogu da živim bez tebe...!!!

*************************************************************

TRAŽEĆI SEBE, NALETEH NA TEBE, I POTPUNO SE IZGUBIH!

*************************************************************

Kad ja umrem ne zovite Popa,neka mene konbar zakopa.Mjesto krsta zasadite šljivu,a na nju okačite pivu.Kad vaskrsnem da malo gucnem i sa tobom kume da se kucnem


Последњи изменио _-^Nightcrawler^-_ дана Tue Nov 11, 2008 8:29 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://nightcrawler.forumsc.net
_-^Nightcrawler^-_
Admin
Admin
_-^Nightcrawler^-_


Број порука : 984
Join date : 01.08.2008
Age : 31
Локација : NA VLASTI

SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: Re: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitimeSat Nov 01, 2008 10:10 am

Luda sam za tobom, sta cu sa sobom?Uvek si uz mene, ne mogu bez tebe! Uz tebe je dan najlepsi san. Bez tebe ne mogu ni dan, zivela MARIHUANA!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Kazu da svako na nebu ima svoj sat i da se okrene jenom kad pomislis na sex. Tvoj sat je kod Sv. Petra sluzi mu kao ventilator.
--------------------------------------------------------------------------------

Bog stvori sunce tpolo i sjajno,stvori mesec mio i drag,stvori more bistro i duboko, i zatim stvori tebe...jer nekakvu pi**ariju je morao da napravi.
--------------------------------------------------------------------------------

Skrati sebi muke, uzmi ga u ruke, pa ga nezno takni, usnama primakni, preko njega sad jezikom kreni pa uzivaj u njegovoj peni. pij ga iz flase svetsko je a nase!!!
--------------------------------------------------------------------------------------

Pretisni me dole...
Jos...
Dublje...
Jos dole...
Ohh...
Dole...
mmmmmm...
Tako si dobar...
TO JE BIO
SEX PREKO SMSa.
--------------------------------------------------------------------------------

Sanjao sam da sam krao kokoške i jaja iz kokošinjca i da su me ulovili. Ti si bila sudija... Za kokoške si me osudila, a za jaja si me pomilovala...
--------------------------------------------------------------------------------

Prava romanticna poruka: Sunce je razpizdilo svoje zrake,vrapci se deru kao konji,u mom srcu depresija,ti si moja iluzija,volim te,jeb*s mi mater!
--------------------------------------------------------------------------------

Imam hobi trcim po sobi!Mucim sebe mislim na tebe!Volim te vise od sebe.Al' kad bolje razmislim ma ko te... voleo ne bi?
--------------------------------------------------------------------------------

3 tarife pripejda mozete da koristite TIPI,TOKI i NETI-a kad nemate kredita mozete da koristite posebnu tarifu TUKI.S postovanjem,vas TELEKOM Srbija
--------------------------------------------------------------------------------

Dodji u moju sobu,ugasicemo svetlo... Otici pod pokrivac... I tada cu ti pokazati moju... Novu baterijsku lampu!
--------------------------------------------------------------------------------

Kad gledam nebo vidim tebe, kad gledam sunce vidim tebe, kad gledam mesec vidim tebe... Jebote, pa daj skloni se!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Policija trazi jednu osobu,posebnu,lepu,pametnu,duhovitu,sarmantnu i veoma seksi.Ne boj se,tebi ne mogu nista,samo mi reci gde JA da se sakrijem?!
--------------------------------------------------------------------------------

Telekom Srbija. Besplatno obaveštenje. Mobilni pretplatnik trenutno nije normalan. Potpuno je poludeo za vama!
--------------------------------------------------------------------------------

Telekom Srbija. Besplatno obaveštenje. Mobilni pretplatnik trenutno nije normalan. Potpuno je poludeo za vama!
--------------------------------------------------------------------------------

Razgovaram sa foteljom, šarmiram televizor i doručkujem sa tosterom. Molim te javi mi se dok nisam započela ozbiljnu vezu sa usisivačem!
--------------------------------------------------------------------------------

Like NIKE without AIR
Like TEDDY without BEAR
Like SKY without BLUE
Is MY HEART without YOU
--------------------------------------------------------------------------------

Nasmeši se, to je druga prelepa stvar koju umeš sa svojim usnama!
--------------------------------------------------------------------------------

MUP vas obaveštava da vaša prijava zbog vožnje u pijanom stanju nije prosleđena sudu, jer ono u šta ste sinoć duvali..... NIJE ALKO -TEST!
--------------------------------------------------------------------------------

Centar za govorne vežbe vam javlja da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja, da vam javlja da vas od početka javljanja j*be.
--------------------------------------------------------------------------------

ZDRAVO, ja sam VANZEMALJAC što živi u vašem telefonu. To što sada stiskate su moja jaja, i sudeći po vašem osmehu, vidim da vam prija. MOLIM VAS PRESTANITE!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Imaš antičku lepotu, ličiš mi na trojanskog konja.
--------------------------------------------------------------------------------

Zamišljam tebe i sebe daleko od svih, čuje se cvrkut ptica, oseća se miris pokošenog sena, sunce neumorno prži naša tela, a mi i dalje OKOPAVAMO KROMPIR!
--------------------------------------------------------------------------------

Nemoj se zezati sa mnom jer znam karate, judo, kung-fu, kick boxing... i još 47 drugih opasnih reči!
--------------------------------------------------------------------------------

Ti si moje zlato, ti si moje srebro, vidim li te s' drugom slomiću ti rebro!
--------------------------------------------------------------------------------

Možeš mi skinuti majicu, možeš mi skinuti grudnjake, pa ako baš moraš možeš mi skinuti i donji veš, ali molim te ostavi mi štipaljke na žici !!!
--------------------------------------------------------------------------------

Šta muškarci podrazumevaju pod romantikom? Fudbalski stadion obasjan svećama.
--------------------------------------------------------------------------------

Otkad su se pojavila jaja u prahu, sve žene žive u strahu, pa jedna drugu za savet pita, šta ako se u prahu pojavi i kita?!
--------------------------------------------------------------------------------

Kad je žena najinteligentnija: pre seksa, za vreme seksa ili posle njega? Naravno, u toku seksa, jer je tad direktno uključena u izvor inteligencije.
--------------------------------------------------------------------------------

Da si lijep, to vidim. Da si dobar, to znam. Da volis, to mislim. Ali koga, to ne znam.


Последњи изменио _-^Nightcrawler^-_ дана Tue Nov 11, 2008 8:30 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://nightcrawler.forumsc.net
_-^Nightcrawler^-_
Admin
Admin
_-^Nightcrawler^-_


Број порука : 984
Join date : 01.08.2008
Age : 31
Локација : NA VLASTI

SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: Re: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:28 am

Logicke SMS Poruke

Zašto je tašta domaća životinja? Iz dva razloga - zato što je domaća i zato što je životinja!

U čemu je sličnost izmedu tašte i Sunca?
Ni u jedno ni u drugo ne možeš dugo da gledaš.

Znaš onaj fazon o šteti? Ne? Baš šteta.

Koja su tri najluđa čoveka na svetu?
1. Pop zato što peva kad svi plaču,
2. Odžačar zato što češe tamo gde ga ne svrbi,
3. Lovac zato što traži ono što nije izgubio.

Šta je strpljenje? Kada konfetama brišeš dupe. A šta je muka? Kad nestane konfeta.

Šta je hrabrost? Srati ispred komšijinih vrata. Šta je drskost? Pozvoniti mu na vrata i tražiti toalet papir. Šta je nesreća? Kad ti on umesto toalet-papira uvali šmirglu. Šta je snalažljivost? Kad okreneš glatku stranu.

Kojom rukom brišeš dupe? (Ja papirom!)

Kako je umro kapetan Kuka? Obrisao je dupe pogrešnom rukom.

Ko je danas pravi džentlmen? Onaj ko vadi cigaretu iz usta kad dami ljubi ruku.

Zašto kostur ne skače u vodu? Nema muda!

Šta je to: uhvatiš obema rukama, digneš jednu nogu i gurneš iz sve snage? Ašov!

Ako kriminalce brane pravnici, ko brani pravnike?

Ako pravnici brane kriminalce, koga brane kriminalci? Ako pravnici kriminalce brane, šta kriminalci pravnicima rade?

Šta je to: četvorica su u jednoj sobi, a samo jedan radi? Tri službenika i ventilator.

Kako ugurati 50 Etiopljana u fiću? Ubaciti parče hleba u fiću.

Ako zakačiš teg od 10 kg na jedno jaje, a teg od 20 kg na drugo jaje, šta će prvo da pukne? Glasne žice!

Ako je Vojvođanska banka VOBAN, kako bi se zvala Zaječarska banka, a kako Sjenička banka?

Zašto je predsednik sahranjen ispod brda? Zato što je umro.

Kada se apsolutno ne valja svađati sa svojom ženom? Kada vam pakuje padobran.

Ako je žiralno plaćanje uplata na žiro račun, šta je solarno plaćanje? Ispružiš dlan, pa kažeš “Pare na sunce!”.

Zašto Jevrejin na pitanje uvek odgovara pitanjem? A zašto Jevrejin ne bi na pitanje odgovarao pitanjem?

Šta je disk-džokej? Radio-aktivan čovek.

Zašto naši profesori traže bolje plate? Zato što su čuli da se u nekim drugim porodicama jede tri puta na dan.

Kakve posledice ostavljaju brige na muškarce i žene? Muškarcu s vremenom kosa počinje da sedi od briga, a žene što se više brinu - kosa im je sve više plava.

Kada mi klecaju kolena, da li to znači da međusobno nazdravljaju?

Koja je razlika između praseta i novog šefa? Nema razlike, i jedno i drugo posle 6 meseci postaju svinje!

Šta će mali Perica da bude kad poraste? Pera.

Šta je autostoper? Ekser na putu!

Kakva je razlika između frižidera i ženskih gaća? Ženske gaće nemaju pregradu za jaja.

Kako se na svahiliju kaže: “Izvinite, da li bi ste mogli ponoviti poslednje dve rečenice?” A?

Kako prepoznati bogatog Etiopljana? Nosi zlatan ručni sat oko pojasa.

Da li je više Etiopljana na severu ili na jugu Etiopije?

Zavisi da li duva severni ili južni vetar.

Šta je Stevie Wonder na brodu? Slepi putnik.

Zašto Stevie Wonder maše glavom dok peva? Zato što ne zna gde je mikrofon!

Šta peva kauboj dok jaše prerijom ? ‘ajd’ u KoloRado…

Začto je Kain ubio Avelja? Zato što mu je ovaj pričao stare viceve.

Šta je to kad jedan čovek padne sa 10.000 metara i ostane živ? Slučajnost. Šta je to kad taj isti čovek ponovo padne sa 10.000 metara i ponovo ostane živ? To je sreća. Šta je to kad taj isti čovek i treći put padne sa 10.000 metara i ostane živ? To je već navika.

Kakva je razlika između igle i aviona? Velika. Koja je jedinica za glupost? 1 štediša. (kako je to suviše velika jedinica, u široj upotrebi je ćŠ)

Zašto je hrana skupa? Da bi više ljudi moglo da stane u autobus.

Koji je najlakši postupak za razbijanje atoma? Pošaljete ga poštom sa naznakom “LOMLJIVO”.

Zašto svoj jezik nazivamo maternjim? Zato što očevi ređe dolaze do reči.

Šta je džemper? To je deo odeće koji dete oblači kada je hladno njegovoj majci.

Koja je razlika između penzionera i mladića u Srbiji & šire? Mladić jezdi za pizdom, a penzioner pizdi za Jezdom.

Razočarani luster se obesio, a frižider je ostao mrtav ‘ladan.

Kako Nemci proveravaju da li dihtuje Golf? Ostave mačku preko noći u zatvorenom autu i ako se uguši - dihtuje; a ako ostane živa - ne dihtuje.
Kako naši testiraju da li Yugo dihtuje? Stave mašku u auto i ako ostane živa - dihtuje; ako pobegne - ne dihtuje.

Šta su to pepeljare? Mesta gde se prosipa pepeo i bacaju opušci, u prostorijama koje nemaju pod.

Kako se na grškom kaže a-a? Alfa-alfa.

Koja je razlika izme|u Zemunske gimnazije i ludare? U broju telefona.

Zašto se kaže: Coca-Cola i osmeh? Popiješ Coca-Colu, podrigneš i nasmeješ se.

Šta je to: bumbar jeste, pčela nije? Bumbar!

Kako glasi 5. Njutnov zakon? Koliko god da ga treseš, 1 kap ostane za gaće.

Kome život visi o koncu? Igli i pauku.

Koja je razlika između PC-486 računara i krede? Ako ne znaš, pazi kad kupuješ računar da ti ne uvale kredu.

Šta je lakše od pera, ali se teško može držati? Dah.

Šta je veoma lako, a ne možeš ga podići? Mehur od sapunice.

Kakva je sličnost između petljanja sa mafijom i lizanja pičke? Mala greška jezika, i u govnima si!

Kakva je razlika izmedu kuke i kvake? Kvakom se zatvaraju vrata, a kukom fijoka (prikazati pomoću kuka i otvorene gornje fijoke)

Zašto kostur ne sme da skoči sa vrha solitera? Nema muda.

Može li se živeti od pisanja? Može, ali ne svaki dan!

Šta znači GSB? Guranje Smrdljivih Bivola.

Zašto hirurzi pišaju u lavabo? Nisu formalisti.

Zasto Indijanci sahranjuju mrtve iza brda? Zato što im je tamo groblje.

Ako postoji Kevin Kostner, gde je onda čaletov Kostner?

Što ne prave Marsovci žurke? Nemaju atmosferu!

Koja je razlika između žene inženjera i morskog praseta? Nikakva: i morsko prase - niti je morsko, niti je prase.

Koja je najbolja bolest? Skleroza! Ne boli, a svaki dan čuješ nešto novo.

Kako se u nekim našim krajevima prepoznaje intelektualac? Ne mrda usnama dok čita.

Je l’ znate ko u našoj zemlji najviše teži jezgrovitom izražavanju? Kelneri, jer više vole da kažu “Stotka!”, nego da se grče govoreći: “Osamdeset i šest dinara i pedeset pet para”.

Šta dokazuje činjenica da je čovek jedini mužjak koji tuče svoju ženku?

To dokazuje koliko žene umeju ponekad da budu nepodnošljive.

Šta je kafa? To je ono što uspavljuje kada se ne uzima.

Šta radiš kad hoćeš da usitniš 100 dinara? Što da sitniš? Pa to je već sitno.

Glupi ljudi su dobri ljudi. Deca vole dobre ljude. Da li vas vole deca?

Kako smanjiti račune za struju i kiriju? Presnimiti ih na mikrofilm.

Gde novobeograđani drže lekove na kojima piše ‘čuvati na hladnom mestu‘? Na radijatorima.

Šta je pepeljara? Predmet u koji se trese pepeo u sobama koje nemaju podove.

Šta kaže kap krvi kada padne na pod? Hej, pa više nisam u veni!


Последњи изменио _-^Nightcrawler^-_ дана Tue Nov 11, 2008 8:34 am. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
https://nightcrawler.forumsc.net
_-^Nightcrawler^-_
Admin
Admin
_-^Nightcrawler^-_


Број порука : 984
Join date : 01.08.2008
Age : 31
Локација : NA VLASTI

SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: Re: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:32 am

Ljubavne Poruke

Volim nacin na koji se smejes, volim kako me volis. Nemoj niceg da se bojis, jer volim nacin na koji postojis!
Imam samo jedno srce i mnogo me boli u tebe je zaljubljeno i mnogo te voli,tako si dalekoi to me brine da li će? me voljeti i sa tolike daljine?
Neka ti čarobni veo divnih snova uljep?a noć kad u mekani krevet odluči? poć. Bogovi neka čuvaju anđela mog dok mu ?aljem poljubac iz srca svog.
Lutam ulicom koju grli tama,gledam ocima tuznim,ponovo sam sama.Tvoje ime sapcem dok lutam u ovoj noci i kao da mi neko govori:"ne cekaj ga,nece doci"!
Hajde da se mjenjamo ja tebi svoje srce ti meni poljupce, ja tebi svoje oci ti meni lude noci, ja tebi dusu svoju a ti meni ljubav tvoju.

Da sam ptica, leteo bih za tobom. Da sam pas, trčao bih za tobom. Da sam riba, i?ao bih na kopno za tobom. Po?to sam čovek, jedino ?to mogu je voleti te!

Ako me ikada budes izgubio, potrazi me u vrtlogu vremena, jer sam se vjerojatno tamo izgubila - trazeci tebe!!!

Ako me volis, ne pricaj nikome. Ako me zelis, ne daj me nikome. Ako me ljubis, ljubi me njezno. Ako ni jedno od toga nije, vrati mi srce, oprosteno ti je!!!!

Nemoj nikad voljeti,mo?da neće? shvatiti jer kad jednom zavoli? znaj da će? patiti,zaborav je te?ak voljenog bića a ljubav je uvijek neka tu?na priča...

Slatko spavaj andjele moj nek` nebo sapuce da volim te i kad svih planeta nestane i zemlje vise ne bude pa makar samo u snovima ja cu sreco vjecno biti kraj tebe!


Ja sam ptica koja ti peva i kad u dusi place. Ja sam bice koje je od svega jace? Pjesmom te zovem, suzom te molim, dusom ti oprastam, a srcem te volim!

Saljem ti tajne poruke na krilima vetrova, ali ne znam da li prolaze pored rajskih
vrtova, da bi nasle put do tebe ANDJELE MOJ ! ! !

Prosla je ponoc, spavaju svi, znam da je kasno mozda spavas i ti, ako cujes zvuk poruke ove, lahku noc bebice, prijatne ti zelim snove.
Mozda previse trazim,a malo dajem...Mozda previse pricam,a malo kazem...Mozda previse mastam,a malo shvatam...Mozda se malo borim,al MNOGO TE VOLIM!!!
Ja bih s tobom da se budim.svakog jutra da te ljubim. Dobro jutro da ti izustim i na usne usne spustim. Sa mnom svaku zoru da dijelis reci sreco da li zelis??

Ako izgubim ja tebe, izgubit ces i ti mene, al vise ces izgubiti ti nego sto cu izgubiti ja, jer mene ce voljeti mnogi kao ti, ali tebe niko kao jaaa
Da uzmes noz i razrezes srce moje, u svakoj kaoi krvi naci ces ime svoje, jer tebe nemam, a ti si mi sve. Znaj da jos uvijek volim tee

Voli me IZ INATA .. Voli me BEZ OSTATKA .. Voli me bilo GDJE SAM .. Voli me bas takvu KAKVA JESAM ..Voli me KAD ME NEMA .. Voli me pored SVEGA .. Voli me kad bas NI JEDAN RAZLOG za to nemas ..

Ovako je bio plan da te volim jedan dan!Al jedan dan je ipak vrijeme kratko a tebe je voljeti bas slatko ma, ma bolje je meni bez toga plana pa te volim svakoga dana!!

Tesko je mrzeti onog kome si srce dao, tesko je krenuti naprijed kad si jednom stao, tesko je proci kraj nekog ko ti je bijo sve, tesko je voljeti a reci ne..
Mozda ces jednom vidjeti u mojim ocima iskrenu bol, mozda ces shvatiti da si zivot moj, mozda ces vidjeti u ocima tugu jer shvati da volim tebe, a ne osobu drugu...

Tiho pada noc, vjetar pocinje da duva, zelim ti laku noc i nek te andjeo cuva. Prije nego sto sklopis svoje oci snene, makar na trenutak pomisli na mene!!!

Ne volim te zbog lepote, jer ljepota začarava. Već te volim zbog dobrote, jer dobrota ljubav stvara.
Voljet cu te i kada se posljednji val mog zivota bude ulijevao u jezero smrti......
Neću te voljeti vječno, nego samo mali dio večnosti koliko traje moj život, ali ako i gore postoji život voljeti ću te i tada...
Bog mi daje, Bog mi uzima samo tebe neka mi ne oduzima. Sve što sada imam, to si ti, moja jedina i najveća ljubavi...
Ljudi vole vino, deca vole kino i sladolede, mame vole bebe, a ja volim samo tebe!
Jedna rec malo je, hiljadu reci mnogo je dve reci kazu sve, procitaj ih molim te, one znace VOLIM TE!
Tipkaj dalje, jos, samo nastavi, dobro ti ide, strpi se, samo tipkaj, jos, jos malo, ne popustaj, sad ce, evo ga... PUSA!
Volim te, priznajem ti sve, dugo nosim te u sebi, pustila te nikad nebi, ne brini se nebo cuva nasu ljubav i u nas vjeruje...
Upisi u srce ime moje, neka te vodi kroz snove tvoje, neka te cuva od svake boli, neka za tvoju srecu moli, i neka ti kaze, da samo tebe voli!
Da li znas da kad sam s tobom za mene vrijeme ne postoji? Da zelim da svaki trenutak traje vjecno? Dali znas da te volim vise nego sto to rijeci mogu opisati?
Nisam kisa koja tuzno lije, nisam bice koje voli a voljeno nije. Iskreno cu ti reci VOLIM TE jer nije sramota i nikada ti neces biti slucajni prolaznik mog zivota.
Kad legnem u krevet ja se setim tebe pa umesto tebe ja zaglim cebe pa od muke i tereta ja ispadnem iz kreveta a kad mislim da te ljubim ja se... probudim.
sanjaj noćas kad sklopi? oči,moje su budne i ove noći.Moja je noć bez tebe čudna,uvijek tu?na bez tebe budna.Ove riječi sa srcem pi?em,samo za tebe du?o di?em.
Sanjaj nocas ako sklopis oci,moje su budne i ove noci.Moja noc je bez tebe cudna,uvek tuzna i do zore budna.Ove ti reci srcem pisem,za tebe,sreco,nocas disem!
Andjele, sklopi okice i u tami noci pronadji svjetlo mjesecine da ti obasja snove i u njih dovede one zbog kojih se vrijedi sutra buditi!
Daj mi 1000 poljubaca, pa jos 1000, pa jos 1000... Kad razmijenimo milijun poljubaca pomijesajmo ih zajedno sve dok ih ljubomorni ne budu mogli prebrojati.
Dovoljan je jedan tren da nekoga zavolis, a premalo citav zivot da ga zaboravis - zauvijek ces mi biti u mislima.
Kada zvijezde zasvjetle u tamnoj noći,i nestane dan,najljep?i ti ?elim san...
Ja sam tvoje zrno pijeska u pustinji.Ako me izgubi? nikad me neće? naći,jer će ti svako sličiti na mene
Noćas spavaju oni koji su voljeni,a budni su oni koji vole.Zato ti mirno spavaj jer ti ima? nekog tko te voli!
Ko je sada ti se čudis,od poruka vi?e ludi?.ni dan ni noć nema? mira,jer telefon stalno svira!Ja te volim ti me shvati,poruke ti motam slati!!!!
sreca je prolazna,mozes je zadrzati tri godine,tri decenije ili tri vecnosti,svejedno ali jednom ce otici....E,tada cu te pronaci!!!
Mesec jedan , mesec dva-MNOGO TEBE VOLIM JA. Godina jedna, godine dve-JA NE MOGU BEZ TEBE. Veka dva, veka tri-UVEK CEMO SE VOLETI MI.
Bez tebe bi moj zivot bio prazan, dan taman kao noc koja nikad nece proc. Ali ti si kraj mene zato sunce sija i tvoja blizina meni prija.
Znaj jednoga dana na?i putevi će se ukrstiti, ako te jo? uvek budem voleo sve ću ti oprostiti, a ako te budem preboleo za sve ćes mi platiti.
Kad bih ja bila ti,a da si ti ja,ja bih tada rekla tebi,odnosno sebi da ja ,ustvari ti,volis sebe tj tebe,ovaj mene.........jebi ga zbunih i tebe isebe!!! VOLIM TE
Ako me pita?: tko mi je va?niji ti ili moj ?ivot? Ja ću odgovoriti da mi je va?niji moj ?ivot, a ti će? se okrenuti neshvatajući da si ti moj ?ivot......
Ako me pita?: tko mi je va?niji ti ili moj ?ivot? Ja ću odgovoriti da mi je va?niji moj ?ivot, a ti će? se okrenuti neshvatajući da si ti moj ?ivot......
Zbog ociju tvojih nemogu da spavam,do susreta novog dane prebrojavam i ludo srce nemogu da smirim,bez tebe nemogu da zivim
Nema nikoga ko te voli kao ja,ko ti srcem pripada do neba.Nema nikog ko te tako ljubit zna,slatko,slađe,najslađe kao ja.....!!
ako je greh sto te volim neka mi se to nikad ne oprosti!!!
Postoji noc kada suze same teku, kada covijek bez boli moze da pati, kada gubi snagu i druge moli,a osjeca samo jedno,a to je da te najvise na svijetu voli.
Nema poruka,nema poziva,a moja dusa tebe doziva.Strasno ubija ova samoca oko srca bol i hladnoca.Zatvorim oci misli mi lete...eh,da sam barem sada kraj tebe¨!
Tvoj glas je tako njezan a oci ne znam kakve su ti boje, ne znam ni kako miluju ruke tvoje al jedino sigurno znam: zalutala sam u srce tvoje !!!
Oci tvoje smede boje, zarobile su srce moje. ljubav srcu neda mira, uze boje i dva lista pa napisa rijeci ove: ja te volim sladko moje
U ovome romanu tvoje ime pise a ispod tvog imena volim te sve vise. Ovo nije roman sto ga pisac pise, vec jedna oosoba sto te voli najvise.mena
Ovako je bio plan,da te volim jedan dan...ali dan je vreme kratko a tebe voleti bas je slatko.Ma bolje je meni bez tog plana , pa da te volim svakog dana!!
Svet je lep jer ga ti gledas , zivot je lep jer ga ti zivis , sunce se radja dok se ti budis , a ja zivim i postojim da me ti volis i ljubis
Treba znati voleti a da traga nema , trebas znati preboleti al bez uspomena , treba znati hrabar biti kad uzalud volis
Cuvaj me u malom kutku srca tvoga i neka ti moje misli ne remete ni jedan deo tvoga zivota a voli me tek toliko da osetis da ti je do mene stalo .
Zamisli sebi nesto najsladje,dodaj tome beskrajnost,prosiri ga sa vecnoscu i ukrasi sa zvezdama .Tek onda ces barem malo znati koliiko mi znacis i koliko te volim . TVOJ ANDJEO
Mislim da stvarno nije u redu da onaj ko te ima upeca zlatnu ribicu, jer imajuci tebe nema sta da trazi...
PAZNJA! Ova poruka prenosi srecu i dobro raspolozenje! Dakle, makar na trenutak uzivaj u osecaju da neko uvek misli na tebe...
Neki snovi traju duze od ostalih, neki snovi su lepsi od ostalih, a moj najdrazi san
upravo cita ovu poruku!
Pusti me da zavirim u tvoje srce i da zaspim na usnama tvojim pusti me da jos jednom poljubim ti usne i tiho sapnem da te VOLIM!!!
Ako izgubim tebe nek sve izgubim, nemoram vise nikad da se zaljubim i sve oci sto se posle tebe jave, nece biti one prave...
Sama sam, a ne znam gdje, mozda znas put do mene. Zato molim te, ne zaboravi me i misli na mene, jer ja iz dna srca volim te, jer ti u mom zivotu si sve. Ne mjenjaj osjecaje za mene, jer ja te necu zaboraviti, ne!
Zajedno gradimo svet u kome se nijedna misao nece izgubiti i u kome se pamti samo najlepse. Zato gde god da si zatvori oci otvori srce i znaj da te volim.
Kazu da je sreca biti lijep,biti bogat i imati sve!? Al niko od njih ne zna sta je
sreca prava osim mene jer imam tebe i sa tobom sve...
TVOJ POGLED-magija, TVOJ GLAS-melodija, TVOJE TIJELO-moja fantazija, MOJE MISLI-grijeh, TVOJ POZIV-iscekivanje, NAS SUSRET-ostvarenje sna.
U dusi sam dete koje nikoga ne mrzi. U zivotu sam pesnik koji uvek izadje na pogresan put. U stvarnosti sam budala koja te voli !!!
Krv u meni vri, dok me gledas ti, tvoj osmeh blag tako mi je drag, daj okom znak,
hajdemo u mrak da ti priznam sve, nemoj reci ne, jer ja zelim te!!
Oprosti mi sto moje oci jedva cekaju da te vide, sto moje usne jedva cekaju da te ljube, samo te nesto moja dusa moli oprosti mom srcu sto tebe najvise VOLI....
Ako noćas čuje? vjetrove i gromove, ne boj se to ti ja ?aljem anđele... ?aljem ih da čuvaju srce tvoje jer ne ?elim da drugi ukradu ono ?to je moje!
Nocas misli na mene,ovo nebo ima cudesnu moc.Mozda se nocas stvorim kraj tebe,i poljubim te za laku noc!
Kada odlucis da volis,prvo nauci da hodas po snegu,a da pri tome ne ostavljas tragove,jer samo tako nikoga neces povrediti svojim odlaskom!
Ovo malo duse sto u meni dise,sve cu tebi dati,nek' me nema vise.Lomio me zivot,varali me ljudi,sad mi ljubav treba,ti mi ljubav budi!
Kao nikog na svetu celom,vise od sebe,do neba i nazad,zbog onog sto jesi i onog sto nisi-VOLIM TE!
daja bih ti sadojed i cetiji zvake,ja bih daja pola seta za te....daja bih ti kanalinca i bicikjom klug,sve na svetu,sve bih daja da mi budes DLUG!!
Secanja su najlepsi trenutci u zivotu,dolaze da podsete na ono najlepse.Zato mi ne zameri sto se setih tebe,jer tebi ne moze da smeta,a meni mnogo znaci!
VOLIM TE na srpskom.
I LOVE YOU na engleskom,
JE T`AIME na francuskom,
TE QUERO na spanskom,
ICH LIEBE DICH na nemackom,
ali jezik koji najvise volim je TVOJ!!!
Pustit cu te u kucu, al u sonu ne, pusticu te u sobual u krevet ne, pusticu te u krevet al na sebe ne, pusticu cu te na sebe al sa sebe ne.
Sta da ti saljem,sta da ti pisem kad te VOLIM koliko disem.Kredit trosim ruke morim,malo ti pisem,a MNOGO TE VOLIM!!!
Idi, neka te sreca prati, ali jedno moras znati.
Svako svoje greske placa, u zivotu sve se vraca.
Nista na svetu vise ne boli, od srca koje uzalud voli.
Cant stop the rain from falling down.Cant stop the world from turning around.Cant stop the ocean from being blue.Cant stop my heart from missing you !!!
Molila sam andjele da mi ispune jednu zelju: da ti zavolis mene.Sada ih molim da mi ispune dve:da ja ne volim vise tebe al da ti ipak zavolis mene !!!
Mrzim daljinu koja te umanjuje u mojim ocima,a povecava te u mojim mislima.Mrzim daljinu jer me rastavlja od tebe,a i volim je jer si ti u njoj!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja vjerujem u tebe i kad ti lose krene,jer znam da imas NESTO sto drugi ne vide,vjerujem u tebe i kad svijet se rusi ,jer znam da krijes NESTO posebno u dusi...
Ima jedna skala u tvome srcu:
0-20% nema me nigde
20-40% nemam sansi
40-60& nisam toliko losa
60-80% ma dobra sam
80-100% sigurno me bar malkice volis
Gde sam ja?
Ja sam maji civ i dosao sam putem pojuke da ti kazem da te jojim, a ako mi ne odgovojis, pojescu i tebe i taj tejefon!
a, b, c, d, e, e, f, g, h, i, j, k, l, m, n, o, p, q, r, s, t, v, w, x, y, z
ups, I miss U
Ti si snezno beli andjeo crnih okica, tu na vratima proleca. Uvek ces biti tu, uvek cu te voleti.
A ja, jedna od onih sto zive pogresnim zivotom. ja tvoj polarni meda, okovana ledom i snegom. A mede i andjeli ne klizaju istim stazama!
Kad bih ja bila ti, a ti da si ja, ja bih tada rekla tebi, odnosno sebi, da ja, ustvari ti, volim sebe tj. tebe, ovaj mene.. jebiga, zbunih ja i tebe a i sebe.!
Napisacu na svim ciglama: NEDOSTAJES MI, i molicu Boga da te bar jedna od njih tresne u glavu, pa ces tek onda da vidis kako boli kad ti neko nedostaje!
ako ti kazem: volim te
reci ces: salis se
ako ti kazem: mrzim te
reci ces: nemoguce
ja ti kazem: mrzim te
salim se: volim te!
ne trazim ti da me volis, vec da me shvatis. Kad me shvatis, voleces me. Shvatas?
Upravo te gledam preko satelita. Ne verujes mi? Sad cu ti reci sta radis. Upravo citas moju poruku, mislis na mene, smejes se... Jel sam u pravu?
Et milov otaz i crevkir u milov et ad alker masin mondejin soj it ad es mas alites, oac !
P.S. citaj unazad
Назад на врх Go down
https://nightcrawler.forumsc.net
_-^Nightcrawler^-_
Admin
Admin
_-^Nightcrawler^-_


Број порука : 984
Join date : 01.08.2008
Age : 31
Локација : NA VLASTI

SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: Re: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitimeTue Nov 11, 2008 8:37 am

Uvrede

Kada te slome samoca i tuga, ka pored sebenemas dobrog druga, kada si sama i sve se oko tebe rusi, poslacu ti K**** a ti ga popusi!
Ako mislis da si sama, ako mislis d si ruzna, ako mislis da si odvratna ma pogledaj se u ogledlo videces da jos ima nekoga kao ti!!!
Cela familija da ti se zbere, nemate 4.razreda osnovne!
Kad bi glupost imala noge, ti bi bio stonoga!
Al si me zajebo ko tebe priroda.
Dobra si mi ko hleb! Treba te nožem rezat.
Ej ne ulazi kod svoje mame u sobu, pravim ti brata.
Mama ti je toliko debela, da kad stane na vagu, na vagi piše: nastaviće se!!!
Nemoj biti u komi, nemoj biti tuzan, Frankenstein je takodjer bio-ruzan!
Da ti je ugradit blesimetar na glavu.....puknula bi kazaljka!


Uvek sam voljela zivotinje, no svinju poput tebe ipak ne mogu podneti.
Dobro ti mama boji jaja, samo joj reci da promijeni karmin!!!
Imas noge kao srna...tanke, krive i dlakave...
A znas li pricu o ljubavi, psu i materi? - JEBO TI PAS MATER!!!
U tebi ima anticke ljepote ................................. Podsjecaš me na trojanskog konja!!!!!!
Zbog takvih kao sto si ti, abortusi su legalizovani u vecini zemalja ! ! !
Da ruznoca boli vristo bi po vazdan.
Mislio sam da znas sta je sreca, lepa si ti ali kad ti je na glavi vreca.
Lijepa si kao srna, ili kako se vec zove ona zivotinja sa surlom.
Niko nije toliki kreten da procita celu ovu poruku,ali uvek se nadje izuzetak...
Kupujem kravu sa tri roga , alu- felnama, metalik boje , ili menjam za konjinu koja cita ovu poruku
Ginem za tobom nemogu bez tebe kad bolje razmislim ko te jebe
KO OVO CITA ULAZI MU KITA...
Pita majmuncic mamu:
"Mama, zasto smo mi ovako ruzni"?
Mama ga tesi:" Cuti sine, budi srecan sto ovako izgledas, da ti je samo videti onog sto cita ovaj sms kakav je..."!
Niko nije tolika budala da procita ovu poruku do kraja, ali uvek se nadje neki izuzetak !
Ova poruka 15 miliona godina trazi najgluplje bice na zemaljskoj kugli. Sa zadovoljstvom vas obavestavamo da se njena misija upravo zavrsila!
Trebalo bi da tuzis svoj mozak zbog veleizdaje.
Prosecni ljudi zive i napreduju.Ti.....samo zivis....
Otkud ti ovde!?Ko je ostavio otvoren kavez?!!
Jel ti to faca ili ti se vrat ispovracao?!
amazon trupe karam te u dupe
Ajnstajn je rekao: ne vjerujte nikad sjaju u partnerovim ocima jer to samo svjetlost prolazi kroz suplju glavu!!!
Назад на врх Go down
https://nightcrawler.forumsc.net
Sponsored content





SMS poruke Empty
ПорукаНаслов: Re: SMS poruke   SMS poruke Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
SMS poruke
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Nightcrawler :: Zabava :: Drustvene teme-
Скочи на: